İkinci El EŞya Alan Yerler › Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

İkinci el eşya alanlar firması olarak müşterilerin talepleri doğrultusunda ürünler kontrol edilerek alınır ve uygun fiyata satışı gerçekleştirilir. Bir aracı görevi gören firmamız, bu konuda en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır.

İkinci El Eşya Alım - Satım Hizmetlerimiz
Beyaz eşya dışında ikinci el elektronik eşya alan yerler hizmeti de veren firmamız, her türlü elektronik eşyanın birinci el ya da ikinci el alım satımını sağlar. Bu konuda müşterilerin araması ile gidilerek ürünler yerinde kontrol edilir. İkinci el mobilya alan yerler hizmetimiz ile de yine ürünler gidilerek kontrol edilir ve sağlamlığı incelenir. Uygun görülen en iyi fiyat teklif edilerek ürün alınır ve ihtiyacı olan başka bir müşteriye satılır.

Eşyaların alınması esnasında, kesinlikle gerçek değerinden daha az bir değer verilmez. Ürünün kalitesine ve kullanım özelliklerine göre fiyatlar değişebilmektedir. Ürün güzel bir şekilde kullanılmış ve yeni gibi görünüyor ise verilen ücrette buna göre daha da artmaktadır. Eski ürünlerin de fiyatı aşağıya düşse de gerçek değerinin altında olmaz.